Vítejte na stránce společnosti

SAMOLEPKY.CZ s.r.o.

Historie naší společnosti se začala psát již v roce 1993 kdy její zakladatelé podnikali jako fyzická osoba pod obchodním jménem JH Print. Od té doby se mnohé změnilo a dlouhá léta praxe upevnila pozici firmy na trhu.

Velký nárůst objemů zakázek zastavily až povodně v r. 2002, které firmu v pražském Karlíně téměř zlikvidovaly. Za velkých obětí majitelů firmy a jejich zaměstnanců se započala postupná rekonstrukce objektu v Praze 8 - Libni (již mimo záplavovou zónu) do kterého se firma v létě roku 2003 nastěhovala. I přes úbytek klientů, kteří si v době povodní museli najít nového dodavatele se výroba začala postupně zvyšovat a firma mohla opět investovat do nových technologií.

Investice:

  • 2004 - Aeroterm - nový kombinovaný sušicí tunel, který doplnil 2 menší a starší modely od stejného výrobce. Magra - nový sítotiskový třičtvrtě automat A0. Nová řezačka Maxima 115.
  • 2005 - STEINEMANN - Automatická linka pro celoplošné uv lakování.
  • 2008 - SPS STOP ZYLINDER - nový, plně automatický, cylindrický, sítotiskový stroj s unikátním sušícím tunelem Aeroterm postaveným na zakázku. Tato instalace významným způsobem zkvalitnila a zrychlila tisk velkoobjemových zakázek.
  • 2009 - Arizona 350 GT+W - nové a jedno z nejmodernějších zařízení pro digitální tisk vytvrzovaný UV zářením, který umožňuje tisk bílou barvou. Řezací ploter Summa T1400 s šířkou 1400mm. VW Caddy Ecofuel - pro naši autodopravu jsme zakoupili novou dodávku s pohonem na zemní plyn - CNG. Pomáháme tak šetřit životní prostředí. Do budoucna plánujeme provozovat všechna naše vozidla na CNG.
  • 2010 – Laminátor Komfi - Průmyslový automatický laminátor Sagitta je určen pro laminaci středních a větších zakázek do formátu B1 s rychlostí až 50 m/min. Je robustním a spolehlivým řešením pro zakázkové i produkční laminování
  • 2010 – Komfi Spotmatic - automatický stroj pro parciální uv lakování ink-jetovou metodou přímo z digitálních dat. Od této chvíle je možné zpracovávat zakázky bez nutnosti připravovat filmy a sítotiskové šablony.